Welke elementen bepalen de waarde van antiek

Welke elementen bepalen de waarde van een antiek stuk?

Uw antiek verkopen
aan  de  “HOOGSTE PRIJS“…

Iedereen uit  de antiekbranche
belooft u de  “HOOGSTE PRIJS” te betalen
Maar is dit wel zo

Hoeveel is uw antiek NU WERKELIJK waard?
WAAR en HOE krijgt u
de BESTE PRIJS voor uw antiek?

Vul het formulier waardebepaling in
en bezorg ons uw foto’s
en wij vertellen het u.….

Historische en geografische aspecten

  • De ouderdom … 15de, 18de eeuw etc… (hoe ouder hoe duurder)
  • De oorsprong (land, streek, atelier, manufacture, school)
  • De zeldzaamheid (piéce unique of veel voorkomend)
  • Het al dan niet bekend zijn van de maker (schilder, ébènist, artisan)
  • De afkomst — Wie waren de vroegere eigenaars? (bvb. van een personaliteit)
  • Primeur, modelstuk (voor bvb een tentoonstelling) of niet

Technische aspecten

  • De gebruikte materialen, (dure/goedkope materialen)
  • De decoratie, (makkelijk/moeilijk toe te passen)
  • De kwaliteit/precisie van de uitgevoerde handwerkzaamheden
  • De conservatie (goed/slecht onderhouden)
  • De restauratie, renovatie, herstellingen

Economische en tijdsgebonden aspecten

  • Politieke en economische toestanden (welvaart/oorlog)
  • Familiestuk, erfenis (is eerder sentimenteel en persoonsgebonden)
  • En als laatste en vaak ook HET DOORSLAGGEVEND ARGUMENT
  • MODETRENDS en
  • BELANGSTELLING VAN DE MARKT EN DE KOPER.

Antiek kopen
& verkopen

Zelf antiek verkopen
glas-004
Veling antiek keramiek, glas
Speld, ecaille, email, parels,ca. 1903
Veilingen antiek en curiosia
001
Interieur & decoratie veilingen
Pugin-04
Zelf antiek verkopen
Kunstvervalsingen
Schilderijen te koop
Antiek meubilair te koop
Porselein te koop

Enkele sfeerbeelden

Klik op een van de foto’s om te vergroten.