Waardebepalingen van uw antiek en info over kunst en design
Antiekexperten.com

Welke elementen bepalen de waarde van antiek

Welke elementen bepalen de waarde van een antiek stuk?

Uw antiek verkopen
aan  de  “HOOGSTE PRIJS“…

Iedereen uit  de antiekbranche
belooft u de  “HOOGSTE PRIJS” te betalen
Maar is dit wel zo

Hoeveel is uw antiek NU WERKELIJK waard?
WAAR en HOE krijgt u
de BESTE PRIJS voor uw antiek?

Vul het formulier waardebepaling in
en bezorg ons uw foto’s
en wij vertellen het u.….

Historische en geografische aspecten

  • De ouderdom … 15de, 18de eeuw etc… (hoe ouder hoe duurder)
  • De oorsprong (land, streek, atelier, manufacture, school)
  • De zeldzaamheid (piéce unique of veel voorkomend)
  • Het al dan niet bekend zijn van de maker (schilder, ébènist, artisan)
  • De afkomst — Wie waren de vroegere eigenaars? (bvb. van een personaliteit)
  • Primeur, modelstuk (voor bvb een tentoonstelling) of niet

Technische aspecten

  • De gebruikte materialen, (dure/goedkope materialen)
  • De decoratie, (makkelijk/moeilijk toe te passen)
  • De kwaliteit/precisie van de uitgevoerde handwerkzaamheden
  • De conservatie (goed/slecht onderhouden)
  • De restauratie, renovatie, herstellingen

Economische en tijdsgebonden aspecten

  • Politieke en economische toestanden (welvaart/oorlog)
  • Familiestuk, erfenis (is eerder sentimenteel en persoonsgebonden)
  • En als laatste en vaak ook HET DOORSLAGGEVEND ARGUMENT
  • MODETRENDS en
  • BELANGSTELLING VAN DE MARKT EN DE KOPER.

Antiek verkopen

Antiek verkopen

Antiek kopen